Зачепити, підкорити, спокусити жінку насправді простіше, набагато складніше викликати в неї ці емоції протягом тривалого проміжку часу. Але оскільки сучасна жінка найчастіше живе саме емоціями та хотівками, підтримка напруження пристрастей у парі просто необхідна для того, щоб ця пара не розпалася. На сайті https://led-opt.com.ua/ ви зможете більше дізнатися про психологію відносин та емоційний стан закоханих.

Як тільки жінка починає відчувати, що емоції по відношенню до чоловіка згасли, вона не намагається їх знову знайти і заново закохатися в чоловіка, а просто відкриває себе для можливості отримання цих емоцій десь на стороні. Жінки навіть свої походи ліворуч часто виправдовують тим, що вони перестали отримувати від коханого те, що хотіли, тож і пішли до іншого. Мова, звичайно ж, йдеться про емоції.

Чим більше емоцій чоловік здатний викликати у жінки, тим сильніше вона триматиметься за нього, навіть якщо він у неї не вкладається. Непоодинокі випадки, коли жінки не здатні уникнути навіть справжнього негідника і негідника, просто тому, що поряд з ним їх тримають емоції. Саме тому вміння керувати жіночими емоціями у нинішніх реаліях є для будь-якого чоловіка дуже важливою навичкою.

Жінкам завжди "зносить дах" від трьох простих чоловічих дій

  1. Відмови.

Жінки люблять відмови, особливо ті, яким у житті взагалі ніхто не відмовляє. Найпекучіша і найпопулярніша красуня в першу чергу побіжить за тим чоловіком, який не буде за нею бігати, а цілком можливо буде навпаки від неї віддалятися. У наш час жінкам взагалі мало відмовляють чоловіки, через що жінки нахабніють.

Так вже виходить, що жінка починає поводитися прогнозовано і покірно лише з тим чоловіком, який не готовий заради неї на все. Але якщо чоловік боїться зайвий раз сказати жінці “ні”, навіть якщо йому дуже хочеться це зробити, то жінці від цього буде лише нудно, прісно, кисло.

Один мій друг не міг довгий час здобути увагу жінки, яка йому дуже подобалася. Я порадив йому притримати коней, припинити завалювати дівчину увагою і просто трохи почекати. Коли дама вперше сама вийшла на зв’язок, мій друг їй відмовив, і після цього почалося – дамочці буквально знесло дах, вона почала завалювати мого друга повідомленнями, ніби раніше не він за нею бігав, а вона за ним.

Саме так і працюють відмови на жінок. Жінка може говорити вам, що ніколи не побіжить за тим, кому вона не потрібна, але як тільки вона отримає цю відмову, в ній почнуть вирувати такі емоції, що втриматися вона вже не зможе.

  1. Ревнощі.

Жінки люблять ревнувати, хоча насамперед під час ревних поривів можуть демонструвати саме агресію. Але ця агресія проривається саме тому, що у жінки починають пустувати нерви. Але я не кажу про те, що це ревнощі повинні бути викликані тим, що жінка ловить вас у ліжку з іншою дамою.

Для того щоб ваша кохана понервувала і ще сильніше у вас закохалася, достатньо лише іноді трохи позначати, що ви цікаві будь-якій іншій жінці. Наприклад, якщо ви скажете, що ваша колишня хотіла з вами помиритися, ваша кохана відчує дух конкуренції і почне триматися за вас у кілька разів сильніше.

Пам’ятайте – жінки тримаються не за тих, хто від них нікуди не втече, а за тих, хто потрібний не тільки їм, а ще комусь. Якщо ваша жінка розуміє, що ви потрібні не тільки їй, але й іншим жінкам, вона не тільки вас не відпустить, але і не полюбить.

Але також необхідно чітко усвідомлювати і бачити межу між поверхневою ревнощами та зрадою. Адже друге викликає зворотний ефект, хоча трапляються випадки, коли і це жінки прощають, а потім починають любити чоловіка ще більше.

Жінкам завжди "зносить дах" від трьох простих чоловічих дій

  1. Ігнор.

Ви можете скільки завгодно приділити жінці уваги, завалити її подарунками, постійно з нею сперечатися, намагаючись довести свою правоту або її провину, але найбільше емоцій у ній зможе викликати вашу бездіяльність. Коли ви почали жінку ігнорувати, вона вже не може ніяк на вас вплинути, а значить, її бажання налагодити з вами контакт багаторазово зростає.

Але ігнорувати жінку на рівному місці не зовсім вигідно та адекватно, адже вам потім доведеться це якось пояснювати. Інша справа – випадки, коли ігнор доречний та необхідний. Наприклад, коли жінка на вас образилася або почала віддалятися, ви можете почати ігнорувати її у відповідь.

Як тільки дамочка зрозуміє, що достукатися до вас неможливо, у неї почне “зносити дах”. Причому час у разі лише посилює ефект від ігнорування. Якщо кілька днів жінка ще може витерпіти, то через тиждень вона вже не зможе тримати себе в руках.

Також варто розуміти, що ігнор працює тільки на ту жінку, яка має хоч якісь емоції до вас. Чим більше емоцій, тим раніше і яскравіше ігнор починає працювати, чим менше емоцій, тим гірший ефект, який може змушувати на себе чекати набагато більше. Але в будь-якому випадку ігнор найчастіше працює набагато краще безглуздих залицянь чи вибачень.