Компанія "Зоряний шлях" - ми будуємо мрії!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дорогі наші друзі, клієнти та партнери, колектив ТзОВ ✨Компанія💫Зоряний шлях💫 від усього серця вітає Вас з Воскресінням нашого Господа Ісуса Христа! Бажаємо усім Вам сімейного достатку, безмежної любові, міцного здоров’я та Божих благословінь!
Подія, яка історично відбулась більше 2000 років тому, духовно відбувається кожен день, так як Ісус постраждав за наше спасіння.


Книга пророка Ісаї так пише задовго до приходу Ісуса:
Ісаї 54:4-5
4 Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив…
5 А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!

В цей час коли увесь світ святкує свято Воскресіння ми усі повинні задуматись: за які мої гріхи постраждав Господь? і попросити вибачення перед Всемогутнім!
Люди часто думають що Бог є любов і тому спасіння він чи вона отримує автоматично, та насправді це абсолютно не правильна думка, нав’язана людям тим хто хоче погубити людські душі.  
БІБЛІЯ каже:
(Євр.11:6)
Без віри догодити Богові неможливо, бо той, хто приходить до Бога, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду” .


Тому дорогі наші друзі, клієнти та партнера ТзОВ ✨Компанії💫Зоряний шлях💫 щиро бажаємо Вам бути не лише сліпими релігійними учасниками цієї воістину найвищої події в житті усього світу, а в першу чергу бути учасниками спасіння подарованого нам Господом нашим Ісусом Христом. І нехай Благословить нас в цьому Бог!

Comments:

 

Ми в Facebook