Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

КАНАДСЬКИЙ ДІМ “Хай Тек” від компанії “ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ”

Канадський дім в стилі Хай Тек по проекту S1

       Сучасний світ стрімко біжить вперед, вигадуючи все новіші і ефективніші рішення, в тому числі і в архітектурі. Одним з таких рішень являється стиль Хай Тек. Він поєдную в собі простоту геометричних форм, вишуканість та неймовірно цікаві поєднання дерева, металу, скла, світла та кольору) Усе це, в поєднанні з новітніми технологіями в будівництві створює колосальний ефект.

      Саме тому ТзОВ”Компанія “Зоряний шлях” і використовує цей стиль для будівництва даного будинку. Канадська технологія будівництва дозволяє з легкістю зводити будинки будь яких стилів та форм, при цьому Ви економите двічі:
1.Будівництво будинку дешевше на 20-25%
2.Опалення такого будинку дешевше в 1,5-2 рази.

Кому цікаво побачити відео-огляд процесу будівництва, маленькі та великі хитрості при будівництві канадського будинку заходьте на наш канал YouTube/Star Way
Підпишись на канал і став🔔, щоб не пропустит нові відео! Також не забувай про 👍

проект хай-тек S1

 45 днів роботи. Будинок покритий супердифузійною мембраною, яка містить в собі паро та гідро ізоляцію, для повного захисту стін будинку від зовнішніх природних впливів. Завезено чорнозем для висадки трави, рослин, клумб, зеленого паркану. Будинок готовий до фасадних робіт.     Бажаєш замовити будівництво свого будинку? тисни тут

 
Будинок оброблений біозахистом, встановлені панорамні вікна.

27 День. Збудована коробка, зроблена покрівля

Кубик-рубик) Як любить мій брат Міша Панорамне вікно з прекрасним краєвидом) Плоска покрівля дозволяє облаштувати оглядовий відпочинковий майданчик. А також місце для встановлення сонячних батарей)День 20. Завершення оббивки зовнішніх стін та покрівлі. Будинок потрохи набирає своєї форми.

     З 2018 року ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях” надає своїм клієнтам можливість придбати будинок в ЛІЗИНГ. Переваги цього виду кредитування в тому, що процентна ставка такої позики в рази менша за звичайний кредит. До прикладу в 2017 році цей відсоток складав 6-7%. Друга перевага полягає в тому що при оформленні позики основною гарантією позичальника виступає заставне майно, а саме нерухомість, а тому рішення про прийняття позитивного рішення при видачі позики приймається набагато швидше і не потребує бюрократичних довідок.

 

Comments:

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Гарячі вакансії 2018

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины