Компанія "Зоряний шлях" - ми будуємо мрії!

ФАСАДНІ РОБОТИ

✨Компанія💫Зоряний шлях💫 впевнено крокує до поставленої цілі! А саме будівництво будинків в Україні по найновітнішим технологіям Європи та США.

В своїй роботі ми впроваджуємо досвід передових Європейських країн а також досвід Америки в будівництві особистого житла. Одним з таких видів будівельних робіт є утеплення будинків мінеральною фасадною ватою.утеплення будинків компанією Зоряний шляхНа відміну від пінопласту, мінеральна вата вирізняється своєю екологічністю та можливістю будинка “дихати”. Так як наша компанія професійно займається будівництвом “канадських будинків” то саме цей матеріал ми рекомендуємо для використання.

Утеплення будинку один з найефективніших методів економії та збереження ваших коштів в холодну пору року. Теплий будинок дає вам незалежність від в будь якій ситуації. Як показує практика зростання цін на енергоносії, економічний ефект від утеплення ви відчуєте вже через три роки. Тобто сума коштів яку ви витратите на утеплення повернеться до вас вже за три роки. Всі наступні роки ви будете суттєво економити на опаленні.

✨Компанія💫Зоряний шлях💫 гарантує вам:
– хорошу якість виконаних робіт;
– швидкість виконання;
– чудовий вигляд вашого будинку;
– послуги дизайнера;
– нанесення декоративних штукатурок( короїд, баранчик,…)
– монтаж відливів;
– декорування фасаду( камінь, дерево, скло)

 

Замовити прорахунок робіт та виїзд майстра до вас на обєкт ви можете за телефоном
098-62-85-640 Андрій Михайлович

Comments:

 

Ми в Facebook