Компанія "Зоряний шлях" - ми будуємо мрії!

Статті

“Безкоштовний сир в мишеловці”

З 2008 року, коли ми почали займатись працевлаштуванням за кордоном пройшло вже 10 років. За цей час мало що змінилось у схемах обману наших громадян. Та змінився наш підхід до перевірки партнерів. Саме про це я і хочу сьогодні вам розповісти.
З ким не буває?

У кого з вас особисто чи у ваших знайомих був такий негативний досвід? А саме: в інтернеті ви побачили «БЕЗКОШТОВНА РОБОТА В ПОЛЬЩІ» , очі загорілись, о нічого тим жадним посередникам не дам, подумали ви. Телефон польський, можливо «ВАЙБЕР», на тому кінці дроту Юля чи Катя менеджер, яка люб’явно розповідає вам усе що вас цікавить і все вам подобається, і нічого не вимагають, ні документів, ні анкети. Ви думаєте: ото повезло, швидко, легко а що найголовніше «БЕЗКОШТОВНО»
Так от ви берете білет на найблищий автобус до Варшави, збираєте свої речі і вирушаєте в подорож. Що може статись, «РОБОТА БЕЗКОШТОВНА» ?

І почалося.

По приїзду вас поселяють в платний хостел, так як ви, ще не працевлаштовані то платите за нього ви. Ви проходите медичний огляд  також за власний кошт, вам проводять інструктаж, дають підписати документи на польській мові. Ви приступаєте до роботи.
Та вже за 5-10 днів ви розумієте, що щось тут не так як обіцяли по телефону. Умови не такі, зарплата не така, а вразі вашого звільнення багато не добросовісних роботодавців прописують пункт на який ви наврядчи звертали увагу. Пункт в якому, в разі вашого звільнення скоріше ніж за два місяці, працівник буде оштрафований на енну суму та ще й за житло з нього вирахують.
І в цей момент ви згадуєте приказку: «СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ»
Знайома історія? Нічого собі “Безкоштовне працевлаштування”.

    Давайте порахуємо:

1.Ви витратили 100-150 злотих(800-1200грн) на проживання в хостелі 2-3 дні.
2.Харчування тих же 2-3 дні 300-500грн
3.Медичний огляд 100-150 злотих(800-1200грн)
4.Тиждень ато і два вашої роботи (а це при середньому доході 2300-2500 злотих) 1200 злотих( 9600грн)
Загалом виходить = 11500 грн в гіршому випадку 12500 грн. Чому така сума? Та тому що вас ставлять перед вибором або працюєте два місяці на тих умовах які тепер вам пропонують або штрафні санкції просто зїдають ваш дохід.

Як працює ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях”

А тепер коротко про наш підхід, який ми напрацювали за 10 років досвіду в сфері працевлаштування за кордоном:

По перше.

Звертаючись до фірми за «БЕЗКОШТОВНИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ» хто з вас вимагав від роботодавця його юридичні документи? Хто перевіряв його діяльність в польських реєстрах? Хто перевіряв його ліцензію? Працюючи з Компанією «Зоряний шлях» ви отримуєте цю перевірку з нашої сторони. Дохід наших менеджерів відділу працевлаштування на пряму залежить від наявності усіх необхідних документів від партнера.

По друге.

Хто з вас перед виїздом на роботу читав письмові умови праці які вам гарантує роботодавець? Хто радився з юристом? як Ніхто? Як не сумно констактувати, та в Європі як і у нас не недобросовісні роботодавці, які на словах ну хоч до рани прикладай. Тому менеджери Компанії “Зоряний шлях” в обовязковому порядку вимагають письмові умови праці для кандидата на вакансію в ЄС. І лише при наявності письмових гарантій для нас, ми пропонуємо цей варіант клієнту.

По третє.

На сьогоднішній день дуже велика кількість фірм які щойно відкрились в Польщі пропонують “солодкі умови праці” для бажаючих поїхати “Безкоштовно”, та на практиці вони ніколи не виконують своїх зобов’язань по декільком причинам. Ви повинні розуміти те що “ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗКОШТОВНИМ” бути просто не може, це завжди обман. Адже за нього завжди хтось платить. І тим фірмам які пропонують таке напряму платять поляки, які ці гроші знімають з ваших зарплат. І фірми які недавно відкрились, не маючи часто ліцензії на посередництво, не можуть зробити запрошення своїм працівникам. В такому випадку ви ризикуєте отримати відмову у видачі візи і таким чинок зіпсувати свою візову історію.
Саме для цього і створювалась наша компанія, адже саме з такими продлемами нам приходиться боротись.

Саме тому ми провіряємо для вас: 

  • письмові умови праці
  • наявність ліцензії
  • місто яке вам підходить
  • заробітну плату
  • вік роботодавця
  • інші можливості по вашому замовленні

    Для цього ми моніторимо сотні фірм, десятки варіантів для кожного клієнта, підбираючи тих партнерів які надають візову підтримку і можуть гарантувати офіційне працевлаштування в Європі.

Хто знайшов для себе користь в цій стітті додавайтесь до нас в групи:
https://www.facebook.com/groups/uastarway/
https://vk.com/uastarway
Дивіться відео про ще один з наших видів діяльності на нашому каналі:
YouTube channel Star Way

Та найбільшою вашою вдячністю будуть ваші коментарі тут
З’язатись з нами ви можете тут

Comments:

 

Ми в Facebook