Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

Зміни правил працевлаштування в Польщі з 1 січня 2018 року.

Що чекає на українських заробітчан в Польщі?

Чого чекати українцям які бажають виїхати до Польщі на роботу? Зміни які вступили в силу з 1 січня цього року суттєво жорсткіші для наших громадян.
Як це трактувати і хто від цього виграє? 

РОБОТА В ПОЛЬЩІ! А ось і те про що я писав на днях. Початок очищення ринку працевлаштування за кордоном. Так тримати. Давно чекав цього моменту так як українці заслуговують на краще з кращого. Ми будуємо Європу, ми одіваємо Європу і ми годуємо Європу.

Для тих хто не задумується над суттю реформ які пройшли в Польщі, хочу трішки привідкрити завісу.

1.Українська сторона буде максимально усувати діяльність компаній(хоч слово компанія тут дуже натягнуте) тих які немають ліцензії на посиредництво за кордоном. Так як такі організації псують репутацію України в цілому на ринку праці Європи. Це приблизно виглядає так:в України з Польщею є офіційні домовленості між країнами, щодо регулювання роботи українців в  Польщі. Ці домовленості передбачають соціальний захист українців, можливість зарахування стажу за роботу в Польщі, гарантії від роботодавця та інші переваги офіційного працевлаштування … .
Та величезна кількість кантор одноденок кажуть так: ” ми (фірма пупкін і ко) просто хочемо впарювати людям липові документи і нас не чіпайте.
Цьому давно потрібно було покласти край. 
2. Польська сторона буде робити умови працевлаштування жорсткішими і це призведе до очищення в самій Польщі. Там як відомо вже дуже багато наших винахідників позареєстровували фірми одноденки, які просто клепали липу і закривались після отримання грошей. Відповідно до статистики Польщі за минулий рік 800 тисяч запрошень було зроблено а на роботу в Польщу потрапило лише 500 тисяч. Тобто 300 тисяч запрошень були зроблені лише для отримання візи а це 37,5%. Цифра обману колосальна в маштабах держави.
3. Поляки йдуть нам на зустріч, пропонуючи українцям заробітну плату яка прирівнюватиметься до рівня заробітку поляків. А це до прикладу:
Заробітна плата гуварнантки була на рівні 8-9 злотих, натомість тепер мінімум складатиме 12 злотих на годину.

Офіційна робота в Польщі. Чому нам це на руку?

Поляки не дурні робити такі поступки просто так, це ми повинні чітко розуміти. Все це робиться тому що польська економіка на пряму залежна від наших заробітчан. Саме так, вони залежні від нс, так як роботу яку робить українець в Польщі за 12-14 злотих за годину, поляк не буде, так якісно, робити і за 20 злотих за годину. Також поляки розуміють що з 300 тисяч людей, які отримали візи і не поїхали на роботу в Польщу, є величезна кількість тих які просто втікли на роботу в Німеччину, Голандію, Бельгію, Чехію,… . В цих країнах їх манить перспектива більших заробітків. Саме тому одним лише ускладненням процедури відкриття візи Польща не верне українців до себе на роботу. А от підвищення заробітних плат це вже розумне рішення. Сподіваюсь на практиці це буде реалізовано, та це вже покаже час.

Кому ця стаття була, підтримайте 👍
нас в групах в соц.мережах:
https://vk.com/uastarway
https://www.facebook.com/groups/uastarway/

 

Будьте обачними, вимагайте до себе гідного ставлення,
ми УКРАЇНЦІ!

Comments:

1 коментар

  1. 15.01.2018    

    Тут можна залишити выдгуки

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Гарячі вакансії 2018

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины