Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

Робота в Польщі

Вже 10 років ми займаємось офіційним працевлаштуванням за кордоном!

Робота в Польщі. Вакансії 2018 рік. Компанія Зоряний шлях на сьогоднішній день має партнерів по усіх видах роботи в Польщі.

        А саме:

 • Робота в Польщі для будівельників.

  З 2008 року ми займаємось пошуком роботи в Польщі. Одним з перших напрямків було саме будівництво. Нашим клієнтам ми пропонуємо усі вакансії в цій сфері: бетонні роботи, кладка, фундаментні роботи, фасадні роботи, внутрішні роботи, сантехніка, робота для електриків, різноробочих,
  робота для зварювальників, дорожні роботи, інженерні роботи, та інші вакансії по будівництву в Польщі.

 

 • Робота в Польщі для жінок.

  Вакансії для жінок: робота на складах та пекарнях, в супермаркетах Польщі, робота в сільському господарстві, робота по догляду, медсестри, домогосподарки, прибирання в готелях, касири, продавці в супермаркетах, робота в ресторанах Польщі, робота шеф поваром, робота на заводах і фабриках, робота для швей та  багато інших вакансій для жінок.

 • Робота в Польщі для чоловіків.

  В цій категорії ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях” пропонує вам  вакансії в усіх сферах працевлаштування в Польщі.
  Це: Будівництво, С/Г, Заводи, Фабрики. Це такі професії: електрики, монтажники, обвальщики, лісоруби, столяри, кухари, лікарі, різноробочі, фермери, водії, масажисти, грущики, охоронці, IT спеціалісти, менеджери, керівники підрозділів, та інші цікаві професії для вас.

 • Робота в Польщі для студентів. 

  В нас на сайті ви можете знайти такі варіанти роботи в Польщі для студентів:
  робота для на складах в Польщі,
  робота на меблевій фабриці, в будівництві, різноробочі на дорожних роботах,
  робота на літній сезон в сільському господарстві, теплиці, робота в кафе та супермаркетах.

 

 • Робота в Польщі для сімейних пар. 

  В цій кагероії ви можете підібрати роботу для себе та вашої дружини чи чоловіка. А саме: вакансії для пар на фабриках і заводах,
  робота в теплицях, на полі, збір урожаю, сезонна робота в Польщі, меблеві фібрики, робота в готелях для сімейних пар, робота в піцерії, вакансії для сімейних пар на складах.

 • Робота в Польщі без досвіду.

  Часто люди в яких немає жодного досвіду бажають виїхати на роботу до Польщі.
  В такому випадку для них знаходиться не велика кількість фірм бажаючих зробити їм офіційне запрошення до праці.
  І тому такі люди часто спочатку роблять візу а вже потім шукають роботу. В такому випадку вони по перше переплачують посередникам за відкриття візи.
  По друге запрошення повинен робити роботодавець, так як з 1 січня 2018 року перетинаючи кордон по запрошенні від однієї фірми, працевлаштуватись офіційно на іншій вони не зможуть до тих пір поки старе запрошення не буде анульоване. Якщо зробити не правильно то вам світить депортації. Щоб уникнути усіх можливих “ситуацій”  ми і працюємо для вас. Тому звертайтесь до наших спеціалістів і отримуйте повний перелік можливих вакансій в Польщу без досвіду роботи.

 • Робота в Польщі по біометричному паспорті.

  В 2018 ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях” представляє вам безліч варіантів роботи в Польщі без візи, при наявності лише біометричного паспорта. В цій категорії ви знайдети вакансії на три місяці. Це робота для жінок, чоловіків та сімейних пар. В будівництві, готелях, ресторанах, складах, фермах, супермаркетах, робота водіями автобусів, бусів, грузових автомобілів, далекобійників, робота практично в усіх сферах життєдіяльності Польщі.

 • Робота в Польщі без знання мови.

  Велика кількість наших клієнтів жодного разу не виїзджала за кордон і незнання польської мови для них є реальною перешкодою в пошуці роботи в Польщі. Саме для таких людей ми розробили категорію роботи в Польщі “без знання мови”. Усі бажаючі можуть звернутись до наших спеціалістів і підібрати таку вакансію, яка б дала їм змогу швидко адаптуватись в Польщі без знання мови. Також ми розробляємо спеціальний “помічник” для таких люде. Ще не досконалий та вже діючий примірник якого ви можете отримати, працевлаштовуючись через нашу компанію. Дізнатись перелік вакансій в Польщу без знання мови ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами, або вказавши в анкеті в розділі “Ваші побажання” до прикладу потрібен “помічник”)))

 • Робота  в Польщі для водіїв.

  Компанія “Зоряний шлях” пропонує широкий вибір вакансій для водіїв з категоріями A, B, C, D, E.
  Ми забезпечимо вам офіційне працевлаштування на таких вакансіях, як: водії далекобійники, водії грузових автомобілів, водії автобусів, водії електронавантажувачів (електрокари), водіє легкових авто, водії на буси. Перевезення вантажів, людей, продуктів харчування та інші види перевезень по Польщі та ЄС.

 • Та інша офіційна робота в Польщі.

 

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Переглянути  ВАКАНСІЇ В ПОЛЬЩІ

Звернутись за допомогою до наших менеджерів КОНТАКТИ

 

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины