"Зоряний шлях" - Світ без кордонів

Про нас

    ТзОВ «Компанія «Зоряний шлях» була створена у 2008 році. Як відомо, саме у цей час у світі та Україні почалась економічна криза. Знайти високооплачувану роботу на Батьківщині ставало все складніше. Тому, ми вирішили шукати партнерів за кордоном, які б допомогли нам вирішити проблему працевлаштування наших громадян. Першою країною з якою компанія почала працювати була Польща.
Спочатку ми зіштовхнулися із великою кількість проблем: світова криза, брак досвіду, недобросовісна співпраця. Тому, ми почали відбір партнерів, які зарекомендували себе як надійні та відповідальні, тим самим розширюючи коло своїх послуг та клієнтів. За дев’ять років роботи, компанія стала досвідченішою, а її працівники більш компетентними. І в цей складний для нашої країни та її громадян час, ми готові надати професійну допомогу у пошуку роботи за кордоном.
Також наша компанія працює у будівельній галузі. Ми маємо хороші варіанти працевлаштування для будівельників всіх фахів. Наші спеціалісти успішно працювали та виконували свою роботу на об’єктах пов’язаних із Євро 2012 а саме: будівництво доріг, мостів, готельних комплексів, котеджних містечок і стадіонів в Варшаві та Вроцлаві. На сьогоднішній день наші фахівці приймають участь у будуванні котеджних містечок та нових мікрорайонів у Варшаві, Вроцлаві, Зеленій гурі, Бидгощі та інших містах Польщі.
У 2016 році наша компанія пройшла всі перевірки Міністерства соціальної політики України і отримала безстрокову Ліцензію на працевлаштування за кордоном. 

У 2014 році ми прийняли рішення про запуск проекту з будови котеджних містечок в Україні. Наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам переїхати у свій дім за короткі строки.

 

Чекаємо Вас у нашому офісі і зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам у вирішенні питання працевлаштування за кордоном. А також побудувати для Вас високоякісне, сучасне, екологічне житло за короткий термін.

Генеральний директор "StarWay" Файчак Андрій Михайлович

Генеральний директор “StarWay Inc.” Файчак Андрій Михайлович

Гарячі вакансії

Контактні телефони

  моб. (098)-62-85-640
моб. (067)-100-93-39
  моб. (095)-718-76-98
моб. (066)-766-86-22

Ми в Facebook

Ми в Facebook

Наш канал в YouTube

Лічильник

Статистика сайту

Індекс цитування.