Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

Про нас

    ТзОВ «Компанія «Зоряний шлях» була створена у 2008 році. Як відомо, саме у цей час у світі та Україні почалась економічна криза. Знайти високооплачувану роботу на Батьківщині ставало все складніше. Тому, ми вирішили шукати партнерів за кордоном, які б допомогли нам вирішити проблему працевлаштування наших громадян. Першою країною з якою компанія “Зоряний шлях” почала працювати була Польща.
     Спочатку ми зіштовхнулися із великою кількість проблем: світова криза, брак досвіду, недобросовісна співпраця. Тому, ми почали відбір партнерів, які зарекомендували себе як надійні та відповідальні, тим самим розширюючи коло своїх послуг та клієнтів. За десять років роботи, компанія “Зоряний шлях” стала досвідченішою, а її працівники більш компетентними. І в цей складний для нашої країни та її громадян час, ми готові надати професійну допомогу у пошуку роботи в Польщі та інших країнах за кордоном.

      Головним напрямков в працевлаштуванні за кордоном нашої компанія є будівельниа галузь. Ми маємо хороші варіанти працевлаштування  на роботу для будівельників всіх фахів та спеціальностей. Наші спеціалісти успішно виконували свою роботу на об’єктах пов’язаних із Євро 2012 а саме: будівництво доріг, мостів, готельних комплексів, котеджних містечок і стадіонів в Варшаві, Вроцлаві, Кракові, Познані та багатьох інших містах Польщі. На сьогоднішній день наші фахівці працюють на роботі по будівництву котеджних містечок та нових мікрорайонів у Варшаві, Вроцлаві, Зеленій гурі, Бидгощі та інших містах.

У 2016 році наша компанія “Зоряний шлях” пройшла всі перевірки Міністерства соціальної політики України і отримала безстрокову Ліцензію на працевлаштування за кордоном.               

ВСІ ПОСЛУГИ  В СФЕРІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ВІД “КОМПАНІЯ “ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ”

     З радістю чекаємо на Вас у нашому офісі. Ми зробимо все від нас залежне, щоб допомогти Вам у вирішенні питання пошуку роботи в Польщі  та інших країнах Європейського союзу. 

Генеральний директор "StarWay" Файчак Андрій Михайлович

Генеральний директор “StarWay Inc.” Файчак Андрій Михайлович

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины