Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

Легальне працевлаштування в Польщі

Краще їхати офіційно!Офіційне працевлаштування в Польщі від компанії Зоряний шлях картинка фото

       2018 рік приніс українським заробітчанам немало запитань. Багато хто думає, що безвізовий режим для України це можливість без проблем знайти роботу в країнах шенген зони. Та як виявилось все далеко не так радісно як нам хотілось би!

      Що насправді ми отримали?

  1. При наявності біометричного паспорта українці можуть працевлаштуватись лише в Польщі. І то на термін до трьох місяців в пів року. Тобто попрацювавши три місяці людина змушена покинути країну і чекати три місяці перш ніж знову зможе в’їхати в Польщу і влаштуватись на роботу.
  2.  Маючи біометричний паспорт українець має право пересуватись по території ЄС як турист без обмежень до трьох місяців в пів року.Ось це і все!

    Що відбувається на кордоні і які правила вступили в силу з 1 січня 2018 року для тих хто хоче влаштуватись на роботу в Польщі?

     А ось тут вже не так весело!

  1. Якщо колись проходила така картина що люди робили візу з однієї фірми а їхали на роботу до іншої, то зараз такі маневри призводять до депортацій.
  2. При відкритті візи запрошення має бути зереєстрованим в польському ужині праці і внесеним в єдину базу.
  3. На перетин кордону людині дається 7 днів. В разі якщо людина не встигає в цей термін перетнути кордон то запрошення її втрачає дійсність і для перетину кордону потрібно робити новий документ.
  4. В разі якщо людина перетнула кордон по одному запрошення а працевлаштувалась на іншій фірмі і та фірма не зробила їй нового документа(запрошення та контракт) то при виїзді з країни поляки можуть поставити депортацію такій людині.
  5. Такі речі як робота в Польщі по шенгену це зараз однозначно депортація.

           Найгірше для тих наших громадян, які привикли виїзджати за кордон “як попало”. А все тому, що при наявності біометричного паспорта і депортації ви вже не зможете змінити прізвища чи просто зробити інший паспорт. Тому існує велика небезпека для тих хто цього не знає. Для тих хто їде в Німеччину, Бельгію, Голандію чи інші країни ЄС де робота як правило не легальна але високооплачувана. Такі люди можуть отримати депортацію і при цьому ще й позов від польського уряду на кругленьку суму.

      в 2018 році в Польщі почались масові перевірки фірм по працевлаштуванні. За неповних два місяці виявлено і оштрафовано на суму 30 тисяч злотих декілька десятків польських фірм.
Велика кількість яких втратили свої ліцензії і також можливість робити нелегальні запрошення, якими вони торгували. 

Як виявилось велика кількість запрошень по яким українці робили лише візи, не працевлаштовуючись на даній фірмі, були підробленими і жодних реєстрацій в ужині праці ці документи не проходили.

Тому обираючи для себе варіанти роботи вам потрібно звернути увагу на такі речі:

  • легальність перебування на території тієї країни в яку ви вирушаєте.
  • легальність агенції по працевлаштуванні в Україні. Наявність ліцензії!
  • прибувши на робоче місце ви повинні вимагати підписання трудового договору з вами. В інакшому випадку вам загрожує депортація і виїзд з країни. Для багатьох українців це єдиний вид заробітку, тому будьте уважними і хай хранить вас Господь!

 

 

Якщо вам була корисна ця інформація то поділись нею з іншими. Можливо хтось скаже тобі Дякую!

Comments:

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Гарячі вакансії 2018

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины