Компанія "Зоряний шлях" - Світ без кордонів!

Будівництво в Україні

В 2014 році ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях” starway.org.ua розпочала свою діяльність в сфері Будівництво “Канадських будинків”. Для цього було створено будівельний відділ.

Основна ціль відділу це будівництво та продаж Логотип кольоровийбудинків, по новій для України канадській(каркасній) технології. Ця технологія являє собою якісну та економічну альтернативу дорогому заміському житлу.
Дивитись відео огляд  тисни тут

Замовити прорахунок

✨Будівництво будинку по найпопулярнішій технології в Канаді та США це – швидко, екологічно і надійно!
Компанія Зоряний шлях забезпечить Вам:
– пошук та оформлення земельної ділянки;
– виготовлення проектної документації;
– підведення усіх комунікацій;
– будівництво будинку будь якої складності;
– здача будинку в експлуатацію;
озеленення території(власний сад, квітники);
– гарантію якості;

Чому канадська технологія?
1.Екологічність. Компанія “Зоряний шлях” використовує дерево, зрубане в українських Карпатах, мінеральну вату сертифіковану по європейським стандартам та натуральні матеріали, що забезпечує комфортний мікроклімат в будинку.
2.Економічність. На сьогоднішній день більшість людей звертає увагу на зменшення своїх витрат, пов’язаних з обслуговуванням власного будинку, а саме: опалення взимку, водовідведення, інше. Так от наша компанія, враховуючи ці фактори, розрахувала оптимальний варіант, а саме канадську технологію, яка дозволяє зекономити при будівництві будинку орієнтовно 20-27% грошей та економити кожного місяця близько 30-40% на опаленні взимку за рахунок того, що каркасні стіни в рази краще зберігають тепло.
3.Швидкі темпи будівництва. В порівнянні зі звичайним методом зведення будинків(цегла, блоки,…), канадська технологія дає можливість зводити будинки в 2-3 рази швидше, до прикладу будинок 120-150 м2 будується орієнтовно 1,5-2 місяці, тобто з врахуванням внутрішнього оздоблення Ви можете переїхати жити в свій будинок вже через 5-6 місяців. Звичайне будівництво займе у Вас 1,5-2 роки.

Переглянути наші роботи

Для тих хто хоче отримувати результат швидко, гарантовано, екологічно і при цьому по гарній ціні, раджу звертатись за телефоном: ✨+38-098-62-85-640 ✨
і я особисто надам Вам усі розрахунки та відповіді на Ваші запитання.
власний дім кожному!
З повагою директор ТзОВ “Компанія “Зоряний шлях”
Файчак Андрій Михайлович!

 

 

ВИБІР ПО КАТЕГОРІЯМ:

Ми в Facebook

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины